Aleksandra Fojcik została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy klasy 8 SP w Gogołowej i życzymy dalszych sukcesów!!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!