Logo Szkoły Podstawowej w Gogołowej

"Maraton polonistyczny " już za nami...

Ocena 0/5
9 maja w naszej szkole odbył się gminny konkurs z języka polskiego dla ósmoklasistów. Brały w nim udział po dwie drużyny z każdej ze szkół naszej gminy. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu podstawy programowej z języka polskiego.
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z SP w Mszanie, drugie miejsce - drużyna z SP w Gogołowej, trzecie - druga drużyna z SP w Mszanie.
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów podczas egzaminu ósmoklasisty.
Maraton polonistycznyMaraton polonistycznyMaraton polonistyczny
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności