Logo Szkoły Podstawowej w Gogołowej

Podsumowanie akcji ,,WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI “

Ocena 0/5

Dziękujemy za udział i zaangażowanie w zbiórkę elektroodpadów przeprowadzoną w naszej szkole.

Zebraliśmy  1300 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Otrzymaliśmy bon o wartości 195 zł, który zostanie wykorzystany na zakup artykułów biurowych dla naszej szkoły.

Dodatkowo w ramach akcji w imieniu naszej szkoły posadzono 600 drzew, co będzie miało niewątpliwie dobroczynny wpływ na poprawę stanu naszego środowiska.

gogołowa_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności