Logo Szkoły Podstawowej w Gogołowej

Wizyta "Biedronek" w kopalni KWK "Pniówek"

Ocena 0/5

Dnia 5 grudnia 2023r., z okazji górniczego święta – Barbórki przedszkolaki z grupy „Biedronki”  udały się na wycieczkę do kopalni KWK „Pniówek” w Pawłowicach. Dzieci z wielkim zaciekawieniem zwiedziły miejsce pracy górników m.in.: lampownię, łaźnię, dyspozytornię, stację ratowniczą.  Składamy serdeczne podziękowania pracownikom kopalni za zorganizowanie wycieczki i poświęcony czas! Z górniczym pozdrowieniem „Szczęść Boże”!

1_(1) 2_(1) 4 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności