Klasy VII i VIII na spektaklu Teatru „Kredens”
Uczniowie klas VII i VIII mieli okazję uczestniczyć w spektaklu „Zemsta” Aleksandra Fredry w wykonaniu lokalnego Teatru „Kredens”. Przedstawienie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogołowej, do którego udaliśmy się wspólnie.
Spektakl dostarczył wielu emocji, a także pozwolił lepiej zrozumieć lekturę i realia epoki.
Dziękujemy aktorom Teatru „Kredens” za wspaniały występ oraz możliwość obcowania z kulturą i sztuką na żywo.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!