Z wizytą w Stajni Przygód
Dzięki uprzejmości właścicieli Stajni Przygód, uczniowie klas I-III przeżyli prawdziwą przygodę.
W dniach 22 i 23 czerwca odwiedziliśmy mieszkańców stajni: piękne konie, psa, kotka oraz urocze pisklęta i kaczki bieguski. Nie od dzisiaj wiadomo, że obcowanie z naturą, ze słońcem, spędzanie czasu w ruchu i na wolnym powietrzu to doskonała profilaktyka. To też robimy w naszej szkole: uwrażliwiamy na piękną natury, zaszczepiamy w dzieciach miłość do przyrody.
Uczniowie byli zachwyceni spotkaniem, mogli nakarmić konie, zadać pytania, przytulić, pogłaskać zwierzęta.
Dziękujemy Pani Katarzynie Przygoda - Cygan oraz Panu Maciejowi Cygan za piękną lekcję i miło spędzony czas.
Weronika Konieczny - Fila, pedagog


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!