Logo Szkoły Podstawowej w Gogołowej

Organizacja zbiórki charytatywnej w Dniu Wszystkich Świętych

Ocena 0/5

P o d z i ę k o w a n i e

 W imieniu Zarządu Fundacji serdecznie dziękuję za okazaną pomoc w organizacji zbiórki
charytatywnej w Dniu Wszystkich Świętych.
Pragnę poinformować, że zebrano w czasie zbiórki na cmentarzach w całym Powiecie
Wodzisławskim 89.851,69 zł. Szczegółowy wykaz podaję w załączeniu.
Młodzież bardzo aktywnie włączyła się do zbiórki, za co należy im się serdeczne
podziękowania. Byłabym wdzięczna za przekazanie podziękowań młodzieży i Osobom zajmującym
się organizacją zbiorki.

Z serdecznym pozdrowieniem i wyrazami szacunku
W imieniu zarządu Fundacji
 Anna Białek

Pliki do pobrania:

Podziękowanie
Format: pdf, 179.27 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności