Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
5°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Ocena 0/5

Wczoraj i dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. 
Uczniowie wraz z pracownikami szkoły tworzyli Drzewo Życzliwości, gdzie umieszczali kolorowe listki z pozdrowieniami i miłymi słowami kierowanymi do siebie wzajemnie. Dodatkowo mogli zabrać karteczkę z pozytywnym przekazem motywującym do działania i wszechobecnej życzliwości:)
Dzień Życzliwości to wyjątkowy moment, abyśmy wszyscy docenili i okazywali sobie wzajemną życzliwość. Małe gesty, miłe słowa sprawiają, że nasze otoczenie staje się przyjemniejsze, dlatego każdego dnia warto uśmiechać się do siebie nawzajem, być pomocnymi i rozsiewać pozytywną energię. Niech to święto będzie pełne uśmiechów, życzliwych słów i drobnych uprzejmości. Wspólnie uczymy się, jak ważne jest budowanie atmosfery szacunku i życzliwości każdego dnia! 
Bądźmy życzliwi każdego dnia!!!

IMG_20231120_115557185 IMG_20231120_115729197 IMG_20231120_115759426 IMG_20231120_115831644 IMG_20231120_133843412 IMG_20231120_133850299 IMG_20231120_133927638 IMG_20231120_141444587 IMG_20231120_141453551 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.