Logo Szkoły Podstawowej w Gogołowej

Zakończenie Przedszkola w grupie "Biedronki"

Ocena 0/5

W dniu 14 czerwca 2024r., odbyła się uroczystość - "Zakończenie Przedszkola". Przedszkolaki zaprezentowali swoje umiejętności i talent podczas uroczystej akademii.  Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło i nadeszło pożegnanie. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Wzruszenie towarzyszyło wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom. 

r_(1) r_(2) w_(1) w_(2) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności