Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
pochmurno
13°C

Otwarcie szkolnego boiska

Ocena 0/5

Pod koniec marca uczniowie, nauczyciele oraz lokalna społeczność mieli okazję świętować otwarcie nowego boiska sportowego przy naszej szkole. To wydarzenie, które nie tylko wprowadza nowe możliwości aktywności fizycznej, ale także symbolizuje zaangażowanie w rozwój edukacyjny i zdrowotny naszej społeczności.
Nowe boisko to przestrzeń, która będzie służyć jako centrum aktywności fizycznej i integracji społecznej dla uczniów oraz lokalnych mieszkańców. Boisko zapewni możliwość uprawiania różnorodnych dyscyplin oraz dostęp do infrastruktury umożliwiającej treningi i zawody.
Jednakże, to co najważniejsze, to nie tylko same korzyści fizyczne płynące z nowego boiska. Otarcie tego miejsca symbolizuje nasze zaangażowanie w promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Zdrowie fizyczne i umysłowe są kluczowymi elementami procesu edukacyjnego, a regularna aktywność sportowa może przyczynić się do poprawy koncentracji, wydajności i ogólnej kondycji uczniów.
Ponadto, boisko staje się przestrzenią, gdzie odbywać się będą nie tylko treningi sportowe, ale również różnorodne wydarzenia społeczne i kulturalne. Będzie to miejsce, gdzie nasi uczniowie będą mogli integrować się poprzez wspólne działania, ucząc się równocześnie wartości współpracy i fair play.
Otwarcie nowego boiska to także rezultat współpracy między społecznością szkolną, lokalną oraz władzami samorządowymi. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu, udało się zrealizować ten długo wyczekiwany projekt, który będzie służył naszej społeczności przez wiele lat. Dziękujemy władzom Gminy Mszana, firmie, która realizowała inwestycję oraz byłej senator pani Ewie Gawęda, która wsparła starania gminy o pozyskanie dofinansowania do inwestycji.
Projekt został zrealizowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Całkowity koszt zadania to 2 877 231,58 zł, zaś kwota dofinansowania wynosiła 2 500 000zł.

Otwarcie nowego boiska sportowego to krok w kierunku lepszego i bardziej aktywnego życia dla wszystkich jego użytkowników. Jest to inwestycja w zdrowie, edukację i rozwój społeczności, która przyniesie korzyści na wiele lat. Dlatego też, z dumą i radością witamy to nowe boisko jako integralną część naszej szkolnej i lokalnej społeczności.


  received_1131213431392836  received_2146729528997672 received_257641437414162

IMG_20240321_130235  received_3775704119343384 received_445813497873452 received_798838205619013 received_954691176005827 
 
 

 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.